| Жалпы | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ЖЖ-сәулелендіргіш, мм | 3″ титановый драйвер |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 376 × 628 × 394 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Қорғау | Многополосный ограничитель, короткое замыкание, перегрев, постоянный ток |
| Қоймадағы саны | 0 |
| Кроссовер | 800 Гц |
| Корпус материалы | bass-reflex, ударопрочный корпус из ABS с усиленной стальной внутренней рамой. |
| Үлгі | ICOA PRO 12A |
| Кернеу | 100В - 240В айнымалы ток 50/60 Гц |
| Түрі бойынша | Белсенді |
| Ел | Германия |
| Басқарма | цветной LED-экран + управление параметрами через бесплатное приложение (iOS/Android) |
| Жиілік диапазоны | 53 - 20000 Гц |