| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | RMS |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шығу | 2 × XLR-THRU |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 565,5 × 700 × 698,8 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Дыбыс қысымы (SPL 1 Вт/1 м), дБ | до 136 dB |
| Күшейткіш класы | Class D |
| Қоймадағы саны | 4 |
| Үлгі | ICOA SUB 21A |
| Төмен жиілікті сәуле шығарғыш, мм | 21″ с неодимовым магнитом |
| Тамақтандыру | 100 – 240 В AC, powerCON Loop-Through |
| Түрі бойынша | Белсенді |
| Қосқыштар, кіріс | 2 × XLR (микрофон/лин.) |
| Басқарма | цветной экран + бесплатное приложение для iOS/Android |
| Жиілік диапазоны | 29 – 120 Hz (-10 dB) |