| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 190 × 268 × 215 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Дыбыс қысымы (SPL 1 Вт/1 м), дБ | 103 dB (@-3dB) |
| Қоймадағы саны | 2 |
| Корпус материалы | берёзовая фанера + MDF |
| Үлгі | STUDIMON 5 |
| Тамақтандыру | встроенный блок (100 – 240 В AC, 50/60 Гц) |
| Түрі бойынша | Белсенді |
| Қосқыштар, кіріс | балансный XLR и 6.35 мм TRS (балансный джек) |
| Ел | Германия |
| Түсі | Қара |
| Жиілік диапазоны | ~70 Гц – 20 кГц |