| Негізгі | |
|---|---|
| Шу деңгейі | 30 дБ |
| Өндіруші | Harman/Kardon |
| Интерфейстер | Wi-Fi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген динамиктер | Harman Kardon (әрқайсысы 8 Вт 45 мм 2 динамик) |
| Шығу | OPTICAL |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 208,4х218,4х136,2 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 0 |
| Үлгі | Horizon Pro |
| Тамақтандыру | AC100-240V, 50/60Hz(250.04W) |
| Түрі бойынша | Үйге арналған проектор |
| Жарық көзінің түрі бойынша | LED |
| Wi-Fi байланысы | Иә |
| Проекциялық қашықтық (м) | 0.5-10 |
| Қосқыштар | DC x 1. HDMI x 2. USB x 2. LAN. OPTICAL. |
| Қосқыштар, кіріс | DC x 1, HDMI x 1, HDMI (ARC Supported) x 1, USB x 2, LAN x 1 |
| Ел | Қытай |