| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kingston |
| Жад картасының түрі | SDXC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SDG4/64GB |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.015 |
| Кепілдік | Өмірлік |
| Код НКТ | 0200165229050 |
| СЭҚ ТН коды | 8523511000 |
| Тауардың коды Kaspi | 139712180 |
| Короткое наименование (каз) | Жад карта Kingston SDG4/64GB Canvas Go Plus Gen4 C10 UHS-I U3 V30 64GB |
| Жаңа | Жоқ |
| Жинақтағыштың көлемі | 64 ГБ |
| Көлем | 0.0001001 |
| Полное наименование (каз) | Жад карта, Kingston, SDG4/64GB, SDXC 64GB, Canvas Go Plus, C10, UHS-I, U3, V30 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 740617347678 |