| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMD |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 120W |
| Артикул | 100-000000910 |
| Негізгі тактілік жиілік | 4,2 гГц |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.05 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интеграцияланған графика | Radeon™ Graphics (2200 MHz) |
| СЭҚ ТН коды | 8542319090 |
| Ағындар саны | 16 |
| Ядролар саны | 8 |
| Короткое наименование (каз) | Процессор (CPU) AMD Ryzen 7 7800X3D 120W AM5 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000042667 |
| Процессордың генерациясы (ядро) | Raphael |
| Полное наименование (каз) | Процессор, AMD, AM5 Ryzen 7 7800X3D, oem, 8M L2 + 96M L3, 4.2 GHz, 8/16 Core, 120 Вт, Radeon™ Graphics |
| Процессорлар тобы | Ryzen |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | AM5 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Штрих-код | 2000000579498 |