| Негізгі | |
|---|---|
| Максималды жүктеме | 68 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 48,6х2,9х43 см |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қиғаш | (min) 35"- (max) 65" |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 18 |
| Үлгі | FM5 |
| Қаптама көлемі, текше метр | 0.002915 м3 |
| Түрі бойынша | Бекітілген |