| Негізгі | |
|---|---|
| Максималды жүктеме | 30 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 46х24х67 см |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қиғаш | (min) 26" - (max) 55" |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 4 |
| Үлгі | PT1 |
| Қаптама көлемі, текше метр | 0.012402 м3 |
| Түрі бойынша | Үстел үстілік |
| Реттелетін биіктік | 80 мм |