| Негізгі | |
|---|---|
| Максималды жүктеме | 8 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 87,9х11х54,8 см |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қиғаш | (min) 13" - (max) 32" |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 19 |
| Үлгі | D221E |
| Қаптама көлемі, текше метр | 0.01017125 м3 |
| Түрі бойынша | Мониторлар үшін |