16 918 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36235K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.57 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Код НКТ | 0200210259322 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Короткое наименование (каз) | DKC DL 100×50 тармақтағыш, монтажға қажетті бекіткіш элементтер мен қосымша пластиналармен толық ком |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00324 |
| Полное наименование (каз) | DKC 36235K DL тармақтағыш, 100×50 мм, монтажға қажетті бекіткіш элементтер мен қосымша пластиналармен толық комплектімен |
| Науаның ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4690309481752 |