| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В х 3 дана. немесе 3 данадан топтастырылған (жиынтықта жеткізілмейді, бөлек сатып алынады) |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PTX-1KL-LCD |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 7 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 144х353х222 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 110-288В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 (Smart технологиясы) |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шүко |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық, CD диск, қуат кабелі, RS-232 кабелі, USB кабелі |
| Короткое наименование (каз) | Үздіксіз қоректендіру көзі SVC PTX-1KL-LCD |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА/900Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±36В |
| Көлем | 0.03696875 |
| Полное наименование (каз) | Үздіксіз қоректендіру көзі, SVC, PTX-1KL-LCD, Қуаты 1000ВА/900Вт, PTX-сериясы, On-Line, LCD\Tel.line\USB\RS-232 SMART технологиясы, AVR жұмыс диапазоны: 110-288В, Батареялар: 3 дана, жинаққа кірмейді, сыртқы қосылым, 2 шығу Shuko CEE7, Қара. |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Зарядтау тогының күші (макс.) | 10А |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Батарея жинағын қосу түрі | Андерсон қосқышы |
| Қашықтан мониторинг жүргізу | DY802 SNMP картасын қолдау |
| Аккумуляторларды орнату | Сыртқы |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4870217954245 |