9 235 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түс температурасы | 4000К |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 911401890182 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.326 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Түстерді көрсету индексі | 80 CRI |
| Код НКТ | 0200210256437 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Короткое наименование (каз) | Бір фазалы прожектор Philips ST033T LED17/840 20Вт 220-240В 1W ВК GM |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.002110267 |
| Полное наименование (каз) | Бірфазалы прожектор, Philips, ST033T LED17/840 20W 220-240V 1WB BK GM, Қуаты 20Вт, Жарық ағыны 1700лм, Түстемпература 4000K бейтарап, Қорғаныс дәрежесі IP20, Түстерді беру индексі 80CRI, Түсі қара, Тар сәуле |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 20 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 8719514544543 |