| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7.5Ах х 4 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PTL-2K-LCD |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 25.35 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 192x375x340 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 145-275В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| Код НКТ | 0200310068602 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 3 х Шуко |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық, CD диск, қуат кабелі, компьютермен байланыс кабелі |
| Короткое наименование (каз) | Үздіксіз қоректендіру көзі SVC PTL-2K-LCD |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2000ВА / 1400Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0.085299375 |
| Полное наименование (каз) | Үздіксіз қоректендіру көзі, SVC, PTL-2K-LCD, Қуаты 2000ВА/1400Вт, PTL-сериясы, LCD\Tel.line\USB(Smart), AVR жұмыс диапазоны: 145-275В, Бат.: 12В/7.5Ah4 дана., Желдеткіш: 8см1 дана., 3 шығ., Қара. |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4870207652045 |