| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | Keor Multiplug 800 ВА (310082) |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 6.4 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0.01Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 190х296х89,5 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 170-290В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Код НКТ | 0200223337376 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 6 х Шуко |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 480Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0178698 |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Ақ-қара |
| Штрих-код | 3414971227255 |