| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dahua |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | DH-PFB211W |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.31 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| СЭҚ ТН коды | 8302500000 |
| Короткое наименование (каз) | Dahua DH-PFB211W бекітпе тірегі |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.011011765 |
| Полное наименование (каз) | Dahua DH-PFB211W бекітпе тірегі, су өткізбейтін, алюминий |
| Штрих-код | 6939554948916 |