| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | V-1200-L |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 9.405 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 122x330x192 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-275В |
| Кабель ұзындығы | 0,8 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400870 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 3 х Шуко |
| Короткое наименование (каз) | Үздіксіз қуат көзі SVC V-1200-L |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 1200ВА / 720Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0.02535235 |
| Полное наименование (каз) | Үздіксіз қуат көзі, SVC, V-1200-L, қуаты 1200VA/720W, AVR жұмыс диапазоны: 165-275V, батарея: 12V/7 Ah*2 дана, 3 шығыс: Shuko CEE7, қара |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6903007201835 |