| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | V-800-L-LCD |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 6.144 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 85x305x141 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-275В |
| Кабель ұзындығы | 0,8 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Код НКТ | 0200173262698 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400867 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шуко + 1 х МЭК С13 (айналма жол) |
| Короткое наименование (каз) | Үздіксіз қуат көзі SVC V-800-L-LCD |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 480Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0.0116204 |
| Полное наименование (каз) | Үздіксіз қуат көзі, SVC, V-800-L-LCD, қуаты 800VA/480W, AVR жұмыс диапазоны: 165-275V, күшейткіш режиміндегі AVR: 138-292V, батарея: 12V/9 Ah*1pc., 3 шығыс: 2 Shuko CEE7+1 IEC C13 (айналма), қара |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6900604201817 |