| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 4 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PTL-3K-LCD |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 26.72 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 192x375x340 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 145-275В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| Код НКТ | 0200310019314 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 3 х Шуко |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық, CD диск, қуат кабелі, компьютермен байланыс кабелі |
| Короткое наименование (каз) | Үздіксіз қуат көзі SVC PTL-3K-LCD |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2100Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0.085299375 |
| Полное наименование (каз) | Үздіксіз қуат көзі, SVC, PTL-3K-LCD, қуаты 3000VA/2100W, PTL сериясы, LCD\Tel.line\USB(Smart), AVR жұмыс диапазоны: 145-275V, батарея: 12V/9Ah*4 дана, желдеткіш: 8см*1 дана, 3 шығыс, қара |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4870207652052 |