| Негізгі | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 65 Вт |
| Шу деңгейі | 30 дБ |
| Өндіруші | Harman/Kardon |
| Интерфейстер | Wi-Fi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген динамиктер | Харман Кардон 2 х 3 Вт |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 192,1х194,1х48,31 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Трапецияны түзету | V ±40°, H ±40°, Тігінен, көлденеңінен, Автокоррекция |
| Үлгі | Elfin |
| Түрі бойынша | Үйге арналған проектор |
| Жарық көзінің түрі бойынша | LED |
| Wi-Fi байланысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Қосқыштар | 1 x USB (Type A) |
| Ел | Қытай |