| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Panasonic |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шығу | Құлаққаптарға арналған шығыс 3,5 мм |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 143х450х280 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Арналар саны | 2 |
| Қоймадағы саны | 2 |
| Үлгі | SC-C70MK2EE/S |
| Арнаға келетін қуат (RMS) | 2х30 Вт, сабвуфер 40 Вт |
| Тамақтандыру | 220-240 В ауыспалы ток, 50 Гц / 60 Гц |
| Түрі бойынша | CD-ойнатқыш |
| Wi-Fi байланысы | Иә |
| Қосқыштар, кіріс | AUX x1 (диаметрі. 3,5 мм), Оптикалық 1 дана, USB-A |
| Пішім | WAV, FLAC, DSD, AIFF, ALAC, AAC, MP3 |
| Түсі | Ақ |