| Негізгі | |
|---|---|
| Сезімталдық | 88 дБ |
| Түрі | Ендірілген |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ЖЖ-сәулелендіргіш, мм | 2 x 19 мм, сақиналы |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 283х283х130 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Үлгі | 80 f/x LS/W-P |
| Төмен жиілікті сәуле шығарғыш, мм | 203 мм |
| Түрі бойынша | Настенная |
| Ел | АҚШ |
| Түсі | Ақ |
| Жиілік диапазоны | 30-33000 Гц |