| Негізгі | |
|---|---|
| Арналар саны | 7.2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 440х161х348 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 0 |
| Максималды қуат | бір арнаға 180 Вт (6 Ом, 1 КГц, КНИ: 0,7%, 2 арна белсенді) |
| Үлгі | CINEMA60/N1B |
| Арнаға келетін қуат (RMS) | бір арнаға 100 Вт (8 Ом, 20 Гц – 20 КГц, КНИ: 0,08%, 2 арна белсенді) |
| Түсі | Қара |