| Негізгі | |
|---|---|
| Сезімталдық | 89 дБ |
| Түрі | Ендірілген |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ЖЖ-сәулелендіргіш, мм | 19 мм, конус алюминийден жасалған |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 128х490 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 0 |
| Үлгі | Ci4100.QL/W |
| Төмен жиілікті сәуле шығарғыш, мм | 3 х 100 мм, жақсартылған сипаттамалары бар диффузорлар |
| Түрі бойынша | Настенная |
| Ел | Ұлыбритания |
| Күшейту | 10 - 150 |
| Түсі | Ақ |
| Жиілік диапазоны | 55 - 28 |