| Негізгі | |
|---|---|
| Сезімталдық | 89 дБ |
| Түрі | Ендірілген |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ЖЖ-сәулелендіргіш, мм | 1 х 19 мм |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 223х223х90,5 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Үлгі | Ci160.2CS/W |
| Төмен жиілікті сәуле шығарғыш, мм | 1 х 160 мм |
| Түрі бойынша | Потолочная |
| Ел | Ұлыбритания |
| Күшейту | 10 - 100 |
| Түсі | Ақ |
| Жиілік диапазоны | 52 - 20 |