| Негізгі | |
|---|---|
| Сезімталдық | 87 дБ |
| Түрі | Ендірілген |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| ЖЖ-сәулелендіргіш, мм | 16 мм (0,6 дюйм) |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 184х184х81 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Үлгі | Ci130.2CS/W |
| Түрі бойынша | Потолочная |
| Ел | Ұлыбритания |
| Күшейту | 10-80 Вт |
| Түсі | Ақ |