| Негізгі | |
|---|---|
| Максималды қуат | 120 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 310х215х330 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Қолжетімділік | Y |
| Қоймадағы саны | 36 |
| Кроссовер | пассивті кіріктірілген |
| Корпус материалы | соққыға төзімді және ультракүлгін сәулелеріне төзімді ABS пластик |
| Үлгі | CHA530 |
| Ел | Бельгия |
| Түсі | Ашық сұр |
| Сезімталдық | 98дБ SPL (1Вт/1м) |